Ołówki

Na tej stronie wybraliśmy dla Ciebie wyjątkowe, oryginalne ołówki. Wybierz produkt i dowiedz się więcej!

Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)
GrafeeX

Pininfarina Segno Writing & Accessories

GrafeeX

65.00 zł

Cena netto: 52.85 zł

GrafeeX jest tworzywem innowacyjnym, otrzymanym w wyniku procesu synteryzacji pojedynczych cząsteczek grafitu. Końcówka GrafeeX gwarantuje czas użytkowania znacznie dłuższy niż w przypadku zwykłego ołówka.Trwałość użytkowania GrafeeX to ponad 10km.Pochewka (szyta ręcznie) wykonana została ze sk..

HMM Pencil

HMM - Human Mechanic Method

HMM Pencil

160.00 zł

Cena netto: 130.08 zł

Ołówek automatyczny HMM PENCIL, 0,7 mm, idealny do pisania i do rysowania.Korpus jest wykonany ze zfrezowanego aluminium.HMM Pencil to profesjonalne narzędzie dla najbardziej wymagających.Wymiary: 11 x 136 mm Waga 30 gDesign by HMM..

perpetua® Back to school

perpetua (by Alisea)

perpetua® Back to school

35.00 zł

Cena netto: 28.46 zł

Ołówek perpetua Back to School w towarzystwie ergonomicznej temperówki dla osób praworęcznych lub leworęcznych. Stworzony z myślą o uczniach i tych, którzy chcą, aby ich Perpetua była zawsze natemperowana.Kolekcja Back to School jest dla tych, którzy lubią żyć w świecie czystszym i bez odpadów, zaró..

perpetua® la matita

perpetua (by Alisea)

perpetua® la matita

29.00 zł

Cena netto: 23.58 zł

Ekologiczny ołówek perpetua® bez drewnianej obudowy: trwały, niebrudzący rąk, wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech® składającego się w 80% z grafitu z odzysku.Posiada naturalną gumkę do ścierania dostępną w dziesięciu kolorach.Młodzieżowy, unikalny i sympatyczny ołówek do codziennego użyci..

perpetua® lumina special edition

perpetua (by Alisea)

perpetua® lumina special edition

34.00 zł

Cena netto: 27.64 zł

Ekologiczny ołówek perpetua® bez drewnianej obudowy: trwały, niebrudzący rąk, wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech® składającego się w 80% z grafitu z odzysku.Lumina to seria specjalna z efektem fluorescencyjnym (gumka). Młodzieżowy, unikalny i sympatyczny ołówek do codziennego użycia..

SOSTANZA MATITA NOCE CANALETTO

Pininfarina Segno Writing & Accessories

SOSTANZA MATITA NOCE CANALETTO

89.00 zł

Cena netto: 72.36 zł

SOSTANZA to nie jest zwykły ołówek, tylko niepowtarzalna kombinacja funkcjonalności i włoskiego designu.Jest to przybór piśmienniczy, w którym każdy szczegół ma znaczenie.Ergonomiczny korpus z drewna orzechowego.Pierścień wykonany ze srebra platerowanego rodem.Wkład grafitowy o średnicy 2 mm (dostęp..

Zestaw prezentowy perpetua®

perpetua (by Alisea)

Zestaw prezentowy perpetua®

139.00 zł

Cena netto: 113.01 zł

Ekologiczny zestaw od perpetua®:- ołówek Perpetua wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech®, składającego się w 80% z grafitu z odzysku;- notes Perpetua, na którego wewnętrzne strony użyto papieru z recyklingu, a do wykonania jego okładki użyto papieru ECOPHILOSOPHY, który jest wyjątkowo odporny na..

Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)