Ołówki

Na tej stronie wybraliśmy dla Ciebie wyjątkowe, oryginalne ołówki. Wybierz produkt i dowiedz się więcej!

Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)
DIAMANTE pencil 5,6mm
Nowość

Parafernalia Design

DIAMANTE pencil 5,6mm

260.00 zł

Cena netto: 211.38 zł

Diamante to ołówek o prostym, ale jednocześnie atrakcyjnym designie. Posiada wyjątkowy mechanizm blokowania wkładu: najpierw należy przekręcić część górną ołówka w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wyregulować długość wkładu, a po ustawieniu wybranej długości, należy przekręcić pier..

GrafeeX

Pininfarina Segno Writing & Accessories

GrafeeX

69.00 zł

Cena netto: 56.10 zł

GrafeeX jest tworzywem innowacyjnym, otrzymanym w wyniku procesu synteryzacji pojedynczych cząsteczek grafitu. Końcówka GrafeeX gwarantuje czas użytkowania znacznie dłuższy niż w przypadku zwykłego ołówka.Trwałość użytkowania GrafeeX to ponad 10km.Pochewka (szyta ręcznie) wykonana została ze sk..

HMM Pencil

HMM - Human Mechanic Method

HMM Pencil

160.00 zł

Cena netto: 130.08 zł

Ołówek automatyczny HMM PENCIL, 0,7 mm, idealny do pisania i do rysowania.Korpus jest wykonany ze zfrezowanego aluminium.HMM Pencil to profesjonalne narzędzie dla najbardziej wymagających.Wymiary: 11 x 136 mm Waga 30 gDesign by HMM..

perpetua® Back to school

perpetua (by Alisea)

perpetua® Back to school

45.00 zł

Cena netto: 36.59 zł

Ołówek perpetua Back to School w towarzystwie ergonomicznej temperówki dla osób praworęcznych lub leworęcznych. Stworzony z myślą o uczniach i tych, którzy chcą, aby ich Perpetua była zawsze natemperowana.Kolekcja Back to School jest dla tych, którzy lubią żyć w świecie czystszym i bez odpadów, zaró..

perpetua® la matita

perpetua (by Alisea)

perpetua® la matita

39.00 zł

Cena netto: 31.71 zł

Ekologiczny ołówek perpetua® bez drewnianej obudowy: trwały, niebrudzący rąk, wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech® składającego się w 80% z grafitu z odzysku.Posiada naturalną gumkę do ścierania dostępną w dziesięciu kolorach.Młodzieżowy, unikalny i sympatyczny ołówek do codziennego użyci..

perpetua® lumina special edition

perpetua (by Alisea)

perpetua® lumina special edition

45.00 zł

Cena netto: 36.59 zł

Ekologiczny ołówek perpetua® bez drewnianej obudowy: trwały, niebrudzący rąk, wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech® składającego się w 80% z grafitu z odzysku.Lumina to seria specjalna z efektem fluorescencyjnym (gumka). Młodzieżowy, unikalny i sympatyczny ołówek do codziennego użycia..

soloperpetua ołówek i kreatywny pędzelek
Nowość

perpetua (by Alisea)

soloperpetua ołówek i kreatywny pędzelek

85.00 zł

Cena netto: 69.11 zł

soloperpetua to rewolucyjny ołówek, który w miejscu gumki do ścierania ma pędzelek. Idealny do pisania, cieniowania, malowania akwarelami, pobudzający kreatywność!Solo®, pędzelek, wykonany został w 100% z PBT, tworzywa pochodzącego z odzysku i recyklingu PET zużytych butelek plastikowych, podczas gd..

Zestaw prezentowy perpetua®

perpetua (by Alisea)

Zestaw prezentowy perpetua®

159.00 zł

Cena netto: 129.27 zł

Ekologiczny zestaw od perpetua®:- ołówek Perpetua wykonany z innowacyjnego tworzywa Zantech®, składającego się w 80% z grafitu z odzysku;- notes Perpetua, na którego wewnętrzne strony użyto papieru z recyklingu, a do wykonania jego okładki użyto papieru ECOPHILOSOPHY, który jest wyjątkowo odporny na..

Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)