O nas

Cześć, witamy w ARREDI!


Stworzyliśmy ten sklep internetowy, aby zaoferować Ci, w jednym miejscu, wybrane przez nas akcesoria i artykuły dizajnerskie, idealne dla osób ceniących elegancję i nowoczesne rozwiązania. 


Od samego początku naszej działalności, wyszukiwaliśmy dla naszych klientów najciekawsze marki włoskie, europejskie i światowe, łącząc unikalne wzornictwo, niekonwencjonalne wartości i oryginalne rozwiązania technologiczne.


W sektorze hotelarskim i gastronomicznym jesteśmy znani głównie z tego, że jako pierwsi wprowadziliśmy do Polski włoski koncept odświeżających serwetek NAPKIN, wyznaczając nowe standardy w branży. Obecnie jesteśmy jednym z największych dostawców serwetek skompresowanych w całej Europie oraz liderem na rynku Comfort Services. 


W sekcji Writing & Presents proponujemy wybór nowoczesnych marek specjalizujących się w przyborach piśmienniczych o niepowtarzalnym designie. Reprezentujemy w Polsce włoską markę Pininfarina Segno, znaną ze swojego wyjątkowego designu i z niesamowitej klasy jej projektów.


Pomożemy Ci znaleźć to, dzięki czemu poczujesz się wyjątkowy i oryginalny... ponieważ wszystkie nasze produkty to prawdziwy styl życia stworzony dla Ciebie!Zapraszamy do zakupów.


Pozdrawiamy
Zespół ARREDI


Powered By Cincopa