ARREDI Blog

Pininfarina - 90. urodziny włoskiej legendy

W 2020 roku 90 lat swego istnienia obchodziła ikona designu, symbol włoskiego stylu w świecie - biuro projektowe Pininfarina, które jest autorem wielu słynnych modeli samochodów sportowych i koncepcyjnych, a także obiektów architektonicznych, ekskluzywnych łodzi motorowych, wnętrz luksusowych samolotów, mebli, sprzętów elektronicznych, urządzeń kuchennych  środków transportu czy produktów lajfstajlowych.

Czytaj więcej...

Azjatycka pielęgnacja w pigułce... a dokładniej w tabletce.

Skompresowane maseczki to element tzw. pielęgnacji azjatyckiej"...

Czytaj więcej...

Great Fountain - gdy pasja staje się sposobem na życie

Gabriel Falcinelli zawsze był wielkim pasjonatem piór wiecznych. Nie posiadał żadnego wartościowego przyboru piśmienniczego, ale nieodmiennie towarzyszyło mu pragnienie pisania i pisanie piórem właśnie było niemal naturalnym kolejnym krokiem.

Czytaj więcej...

Ołówek nie taki zwyczajny, czyli Perpetua®

Gdy myślimy "ołówek", większość z nas ma zapewne przed oczami klasyczną jego wersję: grafitowo-kaolinowy pręcik osadzony w drewnianej obudowie...

Czytaj więcej...

Ethergraf®, czyli śladami Leonarda da Vinci

"Malarstwo to niema poezja, a poezja to niewidome malarstwo" - tak Leonardo da Vinci, geniusz epoki Renesansu, opisywał sztuki piękne, które kochał najbardziej i w które codziennie z pasją się angażował. Ale to rysunek był formą sztuki najbliższą jego sercu.

Czytaj więcej...

Od chusteczek z efektem "wow" po długopisy piszące w kosmosie (czyli nasza historia)

Parę słów o naszych początkach... jak to wszystko powstało?

Czytaj więcej...
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)